Smartlog v3 » Dětské fotbalové dresy 2016/17,fotbalové dresy pro děti repliky,fotbalové dresy s vlastním potiskem » Rakousko legendární rekord European Cup

Dětské fotbalové dresy 2016/17,fotbalové dresy pro děti repliky,fotbalové dresy s vlastním potiskem

Dětské fotbalové dresy 2016/2017,dětský fotbalový dres,fotbalové dresy pro děti,Fotbalové dresy levně,dětské fotbalové dresy s potiskem,dětské fotbalové dresy s vlastním potiskem.

Rakousko legendární rekord European Cup

3. Jun 2016 08:08, detskefotbalovedresy

Ivica - Vastic, narozený 29. září 1969, rakouské, věk hráčů tajemníka útočník. Vastic 1989 první tým fotbalová kariéra u RNK jaře hrál dva roky v třetí divizi vynikající výkon upoutal pozornost elitě klubů, nakonec se připojila k první ve Vídni v roce 1991, hrál On zaznamenal 8 branek v 23 hrách v minulé sezóně. V roce 1992 se připojil Vastic Sheng Poer ratan, hrál 34krát do 18 míčů. V roce 1993 přešel do Admira Vastic, 18 vystoupeních efekt polovině sezony, vstřelil sedm gólů. Na počátku roku 1994, Vastic opustil Rakousko a odjel do Německa hrát, připojil Duisburg, ale hrají velmi špatné, 10 zápasů 0 cíle.Koupit Dres Rakousko Euro 2016 online.

Reprezentační, Vastic od roku 1996 jménem Rakouska hrál, až do roku 2008, celkem 50 vystoupení, vstřelil 14 gólů, se účastnil ve Světovém poháru se konalo ve Francii v roce 1998; Rakousko je kvůli hostit 2008 Evropský pohár, WA Sidi lichý mít možnost být v blízkosti 39-letý hrál v tomto turnaji.

Fotbalové dresy Levný 2016/17 na www.fotbalovefans.com je velmi populární mezi fotbalové fanoušky Euro. 2008 Evropský pohár První skupina etapa zápas, Vastic 61. minutě z lavičky, případně Rakousko 0-1 Chorvatska; stupeň utkání druhé skupiny, 1-1 remíza v Rakousku, Polsku, 64. minuty náhradní Vastic debutu v prvním třech minutách doba zranění ekvalizér ze značky pokutového kopu příležitostí se stal 38 let 257 dní v historii Evropského poháru na rozbít nejstarší hráč. Třetí kolo skupinové fázi, prohrál s Rakouskem 0-1 Německa, Vastic nedostal příležitost hrát, který nebyl nikdy hrál v Rakousku.