Smartlog v3 » Dětské fotbalové dresy 2016/17,fotbalové dresy pro děti repliky,fotbalové dresy s vlastním potiskem » PSG SNADNO ZADAT FRANCOUZSKÝ POHÁR SEMIFINÁLE
Opret egen blog | Nćste blog »

Dětské fotbalové dresy 2016/17,fotbalové dresy pro děti repliky,fotbalové dresy s vlastním potiskem

Dětské fotbalové dresy 2016/2017,dětský fotbalový dres,fotbalové dresy pro děti,Fotbalové dresy levně,dětské fotbalové dresy s potiskem,dětské fotbalové dresy s vlastním potiskem.

PSG SNADNO ZADAT FRANCOUZSKÝ POHÁR SEMIFINÁLE

8. Apr 2017 08:36, detskefotbalovedresy

Po sestavě úpravu týmu Paris Saint-Germain, v French Cup čtvrtfinále, do 4-0 vítězství nad týmu Avranches třetí ligové úrovně směrem k mistrovství cílem přiblížit. Fotbalový zápas sezony se blíží, nyní opravdu potřebují Fotbalové Dresy, pospěš objednávky za to.

Ve srovnání s finále French League Cup o víkendu, pole „big Paris“ lineup jen udržet tři hráče, liga Cup vyhrát brankovou hrdinu, Cavani a Draxler nezačínáme, Di Maria ani vstoupit do seznamu her , Rychle koupit Fotbalové Dresy PSG, čím více koupíte, tím více slevy získáte.

Tato fotbalová hra byla uspořádána ve francouzské televizi tříkanálový žít, který pro tým, jako je Avranches, je velkým povzbuzením. Také se velmi snažil hrát po začátku utkání, prvních 30 minut, ne tak „velký Paříž“ příliš snadné, ale také několikrát ohrozit soupeřovu branku.

Ale celková síla velkého počtu Paris Saint Germain klubu, stále v prvních 35 minut se dostat dopředu, malý Lucas a Alpha před volný kop šeptá efektu, malý Lucas opatrně kopat, Nedávné málo příležitostí k objevení Alpha, omezený prostor mimo nohy výstřel, rovně na horním rohu brány.

S jedním míčem výhodou až do druhé poloviny hry, „big Paris“ Hráli mnohem uvolněnější, Avranches obrana začala dělat chyby. Lucas v první 53 minut ofsajdu úspěchu, tvář brankáře, jeho nezištné pomáhá Ben Alpha střelil míč do prázdné dveří. O tři minuty později Matu Di jeho absolvování a bránící hráč byl blokován před Lucas, druhé nízké výstřel proniknout do branky.

Opakovaně skóre Alpha, a během prvních 82 minut, aby se zaslat pomáhat, pomáhat Pastore získat další bod. Konečné „Velkou Paříž“ sklizeň čtyři skóre vítězství, bude v semifinále opět sehrála významnou hru s Monakem. Veškeré potřeby o dres, existuje vysoká kvalita Fotbalové Dresy PSG v naší website.You lze propojit se tam znát více detailů.